Podstawą każdego domu jest solidny i trwały dach, wykonany z najwyższej jakości materiałów. Dach-Styl to gwarancja profesjonalnie wykończonego dachu dla domów jednorodzinnych i innych budynków. Jeśli planują państwo budowę domu bądź remont dachu – zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Współpracujemy z renomowanymi producentami polskimi oraz zagranicznymi takimi jak Monier, Klober-HPI-Polska, Tondach, Roben, MDM czy Dorken, dzięki czemu możemy zapewnić, że dostępne u nas pokrycia dachowe będą chronić przed wiatrem, deszczem i śniegiem przez wiele lat.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą następujących produktów:

  • dachówki – wykonane z cementu bądź ceramiczne
  • folie dachowe
  • rynny
  • akcesoria dachowe, m.in. kominki wentylacyjne, taśmy kominiarskie, podpórki łaty czy taśmy kalenicowe
  • systemy kominowe

 

Na naszej stronie mogą Państwo także zapoznać się z aktualnymi promocjami prowadzonymi przez Dach-Styl, a także ze specjalnymi propozycjami na stylowy i mocny dach.

W przypadku zainteresowania oferowanymi przez nas przedmiotami prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub za pomocą specjalnego formularza internetowego.

Nasza firma jest członkiem założycielem nowo-powstałej spółki POLSKIE HURTOWNIE DACHOWE, zrzeszającej kilkanaście największych hurtowni sprzedających pokrycia dachowe.

Jesteśmy częścią grupy PHD :

www.phd.pl