Bez względu na to, jak zagospodarowane zostało poddasze, przestrzeń ta zasługuje na dobre oświetlenie, a przy okazji odpowiednią wentylację. By taka sytuacja miała miejsce niezbędne są odpowiednio dobrane okna dachowe. Jest to inwestycja na wiele lat, dlatego proponujemy najwyższej jakości okna dachowe pochodzące od renomowanych producentów – Fakro, Velux,Roto oraz Dakea. W ofercie znajdują się różnego rodzaju okna dachowe, między innymi obrotowe, wysokoosiowe, kolankowe, uchylno-obrotowe, a także takie, które są sterowane elektrycznie.

100426-01.jpg
WDF_R8_K_W_1618
Roto_WDF_R85_R65_3x3_H_WD_I_2734

Okna dachowe Fakro słyną z nowoczesnej i bezobsługowej wentylacji, podwyższonego parametru antywłamaniowego, dużej powierzchni przeszklenia oraz energooszczędności i prostej obsługi.

Firma VELUX oferuje okna dachowe idealne do wszystkich pomieszczeń na poddaszu. Klienci mają do wyboru wiele typów okien, które pasują do siebie i można je łączyć nawet w jednym pomieszczeniu.

Z kolei okna Roto to inteligentna technologia, która wyraźnie podnosi komfort mieszkania na poddaszu. Zapewniają doskonałe oświetlenie i dużą przestronność.

Firma Dakea, kładzie nacisk na prostotę oferty. Okna dachowe wykonane z drewna oferowane są w trzech warianatch, zaś okna plastikowe PVC oferowane są w dwóch typach. Okna dachowe Dakea są produkowane w Europie z zachowaniem najwyższych dostępnych standardów. Dakea to jakość potwierdzona najdłuższą gwarancją na rynku.

Zobacz cenniki i katalogi producentów:
Fakro
Roto
RotoQ
Velux

Dakea