Prawidłowe odprowadzanie wody z dachów jest niezbędne do tego, by zapewnić bezpieczeństwo konstrukcji, zwłaszcza w okresie jesiennym i wiosennym, kiedy padają obfite deszcze oraz topi się śnieg zalegający na dachu. Firma Dach-Styl oferuje w dziale „Rynny” nowoczesne sposoby na proste i skuteczne i całkowite usuwanie wody.

_MG_2125
Siba miedź
Siba stal

Rynny, które proponujemy swoim klientom, pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Są to następujące firmy: Wavin, Plannja, Galeco oraz BudMat. Oferowane systemy rynnowe mogą być wyprodukowane z PCV, stali lub aluminium. Rynny te są bezpieczne dla środowiska, trwałe i z całą pewnością będą doskonale służyć przez wiele lat użytkowania.

Klienci będą zadowoleni z wyboru oferowanych przez nas rynien także z powodu bogatej oferty. Systemy rynnowe dostępne są w wielu ciekawych fasonach oraz kolorach.

Różnią się one między sobą także wymiarami. Dzięki temu każdy znajdzie rozwiązanie idealne dla swojego domu – zarówno miłośnik klasyki, jak i zwolennik innowacyjnych rozwiązań.

Jako jedni z nielicznych oferujemy system bezokapowy Galeco.

Zobacz cenniki i katalogi producentów:

Galeco Marley RHEINZINK Galeco Bezokapowy Plannja